|email |home
aukcia 
Martin Angelov - 0915 143 848 - angelodimart@yahoo.com
[angelo]

Martin sa vo svojej súčasnej tvorbe orientuje prevažne na maľbu, graf. diz., úžitkové umenie a street art. Na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave študoval grafický design. V New Yorku na LaGuardia High School of Music and Art & performing Arts odbore výtvarného umenia. Na Arts Students League absolvoval kurz kresby, maľby, sochy a na Cooper Union Saturday art program.

Danica Pauličková - 0911 456 363 - danica.paulickova@post.sk
[danica]

Maliarka, grafička, ilustátorka a autorka detských kníh. Študovala na škole výtvarných umení v Sofii, École des Arts Décoratives v Paríži a Arts Students League v New Yorku. Zo svojich ciest po svete píše do novín a časopisov. V roku 2000 založila vlasté vydavatelstvo Seneca publishing.

Lubomira Petrova - 0908 597 187 - lpetrova@zutom.sk
[lula]

Fotografka na voľnej nohe. Absolventka Filozofickej fakulty UK v Bratislave, odbor žurnalistika - filozofia. Po skončení študovala dva roky na večernej škole pre technickú fotografiu Technikum v Antwerpách, bola prijatá a navštevovala aj tamojšiu Kráľovskú akadémiu umení, odbor fotografia. Žije a pracuje v Bratislave.

Dáša Raimanová - 0948 101 525 - dasaraimanova@hotmail.com
[dasa]

Študovala vysokú školu v Rakúsku a Francúzku. Počas života vo Viedni objavila Indický tanec, ktorý ju priviedol mnoho krát do Indie a v roku 2006 jej bolo udelené ročné štipendium Indickej vlády pre štúdium tanca a hudby. Vášeň objavovania nových kultúr ju zaviala aj do Ruska, Kolumbie či Severnej Afriky, kde fotografia bola vždy jej spolujazdcom. Diváci mali možnosť vidieť jej fotky vo Francúzku, Rakúsku ako aj v týždenníku India Today.

Zuzana Sliacka - 0915 727 617 - matrioshka@reflectangulo.net
[matrioshka]

Absolventka VŠMU, tanečníčka a choreografka. V poslednej dobe sa venuje fotografii a prepojeniu vizuálneho umenia s tancom.

Peter Ščepán - 0915 893 268 - aldrig@reflectangulo.net
[aldrig]

Cestovateľ, fotograf a jeden zo zakladateľov občianskeho združenia reflectangulo 361°. Od roku 1999 organizoval a aj sa sám zúčastnil viacero kultúrnych a umeleckých festivalov, podujatí, multimediálnych performances a výstav na Slovensku, v Čechách, Rakúsku, Nemecku, Belgicku a vo Veľkej Británii.